Nurhak Polat Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik Bürosu olarak kişi ve kuruluşlara profesyonel hizmetler sunarak kalite odaklı çözümler sunmaktayız.

Nurhak Polat 1998 yılında başladığı Mali Müşavirlik mesleğine bugün İzmir Gaziemir’de bulunan kendisine ait ofisinde muhasebe, vergi, finansman, denetim ve kurumsal risk alanlarında hizmet vermektedir. Uzmanlık alanları ve tecrübeleri doğrultusunda mükelleflerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişim felsefesiyle hareket etmektedir.

Misyonumuz
Bilgi Yönetimi, İş ve Finans Dünyasında “Dürüstlüğün ve Uzmanlığın Kalitesi” şeklinde tanımlanmak ve firmalarla devlet arasında mali işlemler nezdinde köprü olarak mali mevzuata uygun, amaç ve ilkelerine bağlı, iş hayatında örnek, mesleğimize yeni insanlar yetiştirerek ülkemize ve bölgemize hizmet etmektir.

Vizyonumuz
Bölgemizde ekonomik faaliyetlerde bulunan veya bulunmak isteyen firmaların devletle olan mali işlemlerini düzenleyen lider bir Mali Müşavirlik Bürosu olarak her zaman mükemmel çözümlerle etkin, hızlı ve verimli bir hizmet sunmaktır.

Değerlerimiz
Detaycılık, Mükemmelcilik, Doğruluk, Şeffalık, Güven, Sosyal sorumluluk, Uzmanlaşma, Ekip çalışması, Müşteri odaklılık olarak özetlenebilir.